O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky v Jeseníku a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry pro Jeseník a okolí. Půjčky pro občany obce Bělá pod Pradědem (Adolfovice, Bělá, Domašov, Filipovice), Bernartice (Buková, Horní Heřmanice), Bílá Voda (Kamenička, Městys Bílá Voda, Ves Bílá Voda), Černá Voda, Česká Ves, Hradec-Nová Ves, Javorník (Bílý Potok, Horní Hoštice, Travná, Zálesí), Jeseník (Bukovice, Dětřichov), Kobylá nad Vidnavkou, Lipová-lázně (Bobrovník, Horní Lipová), Mikulovice (Kolnovice, Široký Brod), Ostružná, Písečná (Chebzí, Studený Zejf), Skorošice (Petrovice), Stará Červená Voda (Dolní Červená Voda, Nová Červená Voda), Supíkovice, Uhelná (Červený Důl, Dolní Fořt, Horní Fořt, Hraničky, Nové Vilémovice, Uhelná), Vápenná (Polka), Velká Kraš (Fojtova Kraš, Hukovice, Malá Kraš), Velké Kunětice (Františkov, Strachovičky), Vidnava, Vlčice (Bergov, Dolní Les, Vojtovice), Zlaté Hory (Dolní Údolí, Horní Údolí, Ondřejovice, Rejvíz, Rožmitál, Salisov, Zlaté Hory), Žulová (Tomíkovice).

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Iva Doušová
Slovanská 2808/3
787 01 Šumperk

Mobil: +420 777 479 081
E-mail: iva.dousova@proficredit.cz